O mnie

O mnie

  Witam na moim raczkującym blogu :) Jestem Karolina, piszę do was z Polski, ze Słupska. Choć rodzinnym miastem jest Sławno. Skończyłam liceum, w którym uczyłam się na profilu kosmetycznym, gdzie poznałam podstawy makijażu, stylizacji paznokci, przedłużania paznokci metodą żelową, zabiegów kosmetycznych. Nadal chcę się kształcić w tym kierunku i rozwijać swoją pasję.
Od dziecka lubiłam uczyć się nowych, różnych rzeczy jak np. gotowania, szycia, pielęgnowania ogrodu, uprawy roślin, majsterkowania i itp.
Interesuję się modą, lecz nie chcę stać się uzależnionym klonem, czerpię z mody inspirację i kreuję swój własny, oryginalny, czasami szalony styl.

Ta strona będzie się zmieniać zgodnie z tym co ważnego będzie się działo w moim życiu. Dziękuję za odwiedziny, każdy czytelnik jest dla mnie wielką motywacją ;* 

1 komentarz:

  1. Bardzo miły i ciekawy blog. Pozdrawiam ze słupska i zycze powodzenia w rozwijaniu umiejetności ;) Wesołych Świat :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, zarówno pozytywny jak i negatywny jest dla mnie bardzo ważny i sprawia, że prowadzenie bloga jest jeszcze ważniejsze.
Dziękuje bardzo i serdecznie zapraszam do ponownego odwiedzenia bloga, w celu ułatwienia zapraszam do dołączenia do witryny jako obserwator
Pozdrawiam :)