11 września 2014

NOTJUSTSHOP - Zaangażuj się!

Zaznaczam, że nie jest to post sponsorowany. Jest to post informacyjny, wspierający poniższą działalność.

Witajcie Kochani,
Dzisiaj przychodzę do Was z nietypowym postem. W moich postach często ujmuję temat mody, trendów, sklepów internetowych i ich ofert. I o tym ostatnim będzie dziś mowa. Sklepy internetowe osiągają swoje sukcesy w kategorii fanów, bogatej oferty, ilości sprzedaży, dodatkowych opcji. Ja niedawno odkryłam sklep, który może się „pochwalić” innymi sukcesami.
„NOTJUSTSHOP”


Jak sama nazwa wskazuje to nie tylko sklep, a według mnie wspaniała działalność, która dzieli funkcje normalnego sklepu on-line oraz bezinteresowną pomoc. Pomoc tym, którym jestem bardzo potrzebna, której sami nie mogą się domagać... dzieciom, bo to one są bezbronne, nie mają wielkiej siły przebicia w .. powiedzmy sobie szczerze, niesprawiedliwym świecie.
Na podstronie, gdzie wszystko jest jasno przedstawione możemy przeczytać:O to właśnie chodzi :) (http://notjustshop.com/zaangazuj-sie ) Nie trzeba oddawać majątków na fundacje, stowarzyszenia, nie trzeba sobie niczego odmawiać, a małych gestem, możemy się przyczynić do uszczęśliwiania maluchów. Dla wielu z Nas zakup nowego elementu garderoby jest satysfakcją, naszą małą radością.. A pomyślcie ile satysfakcji może sprawić fakt, że pieniążki, które zapłacimy zostaną w pewnej części przekazane na pomoc. Tym bardziej, według mnie noszenie np. koszulki stworzonej z myślą o niesieniu pomocy może stać się naszą dumą i samą przyjemnością.

Obok produktów mamy informację jaka część przeznaczana jest dla dzieci 


 
Dodatkowo mamy informację, iż wzór został stworzony ręcznie.

Jak pewnie wiecie,chyba od zawsze domy dziecka pękają w szwach. Wszystkiego tam brakuje, niczego nigdy nie będzie tam pod dostatkiem. Materialne sprawy nikomu nie zastąpią tego co najważniejsze czyli miłości. Jednakże każda pomoc jest potrzebna, bo każda mała rzecz sprawia, że na twarzach dzieci można zauważyć uśmiech. Na stronie sklepu można się dowiedzieć, że pieniążki są przeznaczane na np. odzież na zimę czy leki. To drugie szczególnie jest ważne, gdy dzieci są poważnie chore i wymagają specjalistycznego leczenia i drogich leków. 

Na stronie przygotowywane są również różne projekty (http://notjustshop.com/pages/Projekty) jak np.zbiór od firm „złomu elektronicznego”, który wymieniany był na złotówki a te zostały spożytkowane na podręczniki szkolne dla dzieci z trudną sytuacją materialną.
Tak.. istnieje hasło, iż edukacja jest bezpłatna, lecz każdy z Nas wie, czy jeszcze się uczy, czy też ma dzieci, które są na etapie edukacji szkolnej, że wyprawka szkolna to nie lada wydatek, często takie wydatki równają się z miesięczną pensją. Jeśli chodzi o szczególne uzdolnienia wydatki rosną wraz z zakupem środków do utrzymania i rozwijania pasji i talentów.

Istnieje projekt Drużyna #ZależyMi, gdzie celem jest uzmysłowienie dzieciom, że warto działać w grupie a nie w pojedynkę, ponieważ uczymy się współpracy, walki o cele i marzenia. Wiadomo.. każdy może coś osiągnąć, ale razem możemy nawet zmieniać świat.

Są również projekty, gdzie projekt limitowanych koszulek został stworzony wraz z dzieciakami o które właśnie chodzi, o których szczęście się walczy. I właśnie to najważniejsze, bo historia stworzenia takiej koszulki jest szczególna, jak np. koszulka "Wyjdź". 
Dla NJS na pierwszy miejscu jest pokazanie dzieciakom, że są szczególne, że warto wierzyć w siebie,że nie można się poddać, że droga na szczyt musi być pod górkę, ale żeby tą drogę złagodzić trzeba przyjąć pomoc innych i współpracować z nimi, bo razem nawet strome zbocze życia nie jest straszne :)

No dobrze... żyjąc w dzisiejszych czasach, gdzie kłamstwa i obłuda niekiedy są niestety na porządku dziennym, trudno wierzyć w intencje innych, lecz na stronie NOTJUSTSHOP znajdziecie również statystyki, które mówią same za siebie. A jeśli coraz więcej ludzi włączy się do pomagania, a jest to bardzo proste ;) to statystyki będą się zwiększać.


Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej sklepu, zachęcam również do odwiedzenia i obserwacji konta na Facebook'u  oraz Instagram'ie gdzie na bieżąco są aktualizowane kolejne pomysły, nie wszystko również można ująć w słowa, więc zachęcam do obejrzenia kanału na YouTube'ie


Więc..
5 komentarzy:

 1. Duże brawa dla takiego sklepu. Tu warto robić zakupy.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna notka. jestem pod wrażeniem tego sklepu. brawa dla nich!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny sklep, musze zajrzec, kazda pomoc charytatywna jest potrzebna :)

  Alice ♥

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz, zarówno pozytywny jak i negatywny jest dla mnie bardzo ważny i sprawia, że prowadzenie bloga jest jeszcze ważniejsze.
Dziękuje bardzo i serdecznie zapraszam do ponownego odwiedzenia bloga, w celu ułatwienia zapraszam do dołączenia do witryny jako obserwator
Pozdrawiam :)