14 maja 2014

Happy Day

Cześć wszystkim :) 
Jestem bardzo szczęśliwa, że ilość wyświetleń mojego bloga przekroczyła liczbę 2000. Dziękuje wszystkim odwiedzającym :*

Dzisiaj rano na facebooku spotkała mnie miła niespodzianka, a mianowicie.. wygrałam spódniczkę w konkursie organizowanym przez AschaaaES-colletion
Typ oraz kolor jaki wybrałam pokaże wam jak będę ją mieć, przygotuje wtedy dla was stylizację w roli głównej z moją nagrodą :)

Niestety w pewnych komentarzach spotkałam się z niezadowoleniem w związku, że brałam udział z konta strony bloga. Chciałabym zaznaczyć, iż biorąc udział w tym konkursie nie kierowałam się zamiarem reklamowania bloga. 


Ostatnio zauważyłam, że strasznie łuszczy mi się skóra na twarzy szczególnie na policzkach na nosie i czole. Po nałożeniu podkładu wyglądało to po prostu makabrycznie, jakbym się rozpadała po kawałeczku ;) Peelingi nic nie dawały, smarowanie tłustymi kremami również nie. Więc trochę poczytałam w internecie i dokładnie oczyściłam twarz, zrobiłam delikatny peeling i na noc posmarowałam twarz zwykłą oliwką dla dzieci BAMBINO. Rano od razu było widać efekt. Używam dalej oliwki i kremu NIVEA i jestem baardzo zadowolona. Skóra przestała się tak łuszczyć.
Polecam ten sposób :)

 Dzisiaj taka krótka notka, bo zaraz biorę się dalej do przygotowywania się do jutrzejszej matury ustnej z języka polskiego. 
Jak wam się podoba nowy wygląd bloga? Bardzo chętnie poznałabym wasze opinie.

Buziaczki :*

 

1 komentarz:

Każdy komentarz, zarówno pozytywny jak i negatywny jest dla mnie bardzo ważny i sprawia, że prowadzenie bloga jest jeszcze ważniejsze.
Dziękuje bardzo i serdecznie zapraszam do ponownego odwiedzenia bloga, w celu ułatwienia zapraszam do dołączenia do witryny jako obserwator
Pozdrawiam :)